Let's Go Shopping

Let's Go Shopping

  • $0.00
    Unit price per 
Shipping calculated at checkout.


An educational fun math activity that allows kids to find items around the house that have a price tag. Once they have collected all their items they can add them up.

To make this resource last longer I suggest laminating them before you cut each price tag out.